Horrory dla Ciebie to za mało?

0 Comments

Polska wytwórnia filmowa House of Fear ogłosiła premierę swojego najnowszego horroru „House of Fear”. Premiera filmu odbędzie się 26 października w Warszawie.

Firma opublikowała pierwszy zwiastun nowego filmu na swoim kanale YouTube.

Jeśli chodzi o horrory, najczęstszą rzeczą, o której ludzie myślą, jest sam gatunek. Istnieje jednak wiele podgatunków, które mają swój własny zestaw zasad, którymi się kierują.

Strefa strachu w House of Fear różni się od strefy strachu w horrorach. Ludzie, którzy wchodzą w ten film, nie spodziewają się, że wyjdą żywi i w jednym kawałku. Wkraczają w tę strefę strachu, oczekując, że będą przestraszeni i zniesmaczeni tym, co widzą i doświadczają. To, co odróżnia House of Fear od innych horrorów, to sposób, w jaki przygotowuje swoich bohaterów do porażki. Wszyscy w tym filmie nie przeżyją, więc wychodząc z teatru wiesz, że przeżyłeś coś wyjątkowego

Przed obejrzeniem horroru niektórzy ludzie mogą odczuwać strach i podekscytowanie. Ale to uczucie różni się od uczucia strachu przed tragedią.

Największy dom strachu

Warszawa jest często nazywana „Miastem Przyszłości” ze względu na swoją awangardową architekturę, cyberpunkową atmosferę i samą gęstość.

Strefa strachu to ogromna kolekcja domów w Warszawie. Zawiera jedne z najstraszniejszych opowieści, które można sobie wyobrazić, a które łączy jedna historia – młoda rodzina wprowadza się do swojego nowego domu tylko po to, by odkryć, że jest nawiedzany przez duchy zamordowanych kobiet.

Strefa strachu została zbudowana na starym, opuszczonym budynku w 1945 roku. Od tego czasu jej utrzymanie pozostawiono losowi, co czyni ją idealnym miejscem na opowieści o duchach i legendy miejskie.

Dom Strachu to polski horror i pierwszy pełnometrażowy film wyprodukowany przez Warszawską Szkołę Filmową.

Film koncentruje się na sześciu młodych ludziach, którzy odwiedzając przerażającą posiadłość na imprezę, zostają uwięzieni w domu. Wkrótce odkrywają, że nie są sami i muszą przedzierać się przez coraz bardziej przerażające i groteskowe sceny groteskowe, próbując znaleźć wyjście z domu.

Wielką obawą przed każdym horrorem jest to, że dla niektórych widzów będzie on zbyt przerażający. Strach ten został przezwyciężony, czyniąc go jeszcze bardziej przerażającym, z wyszukanymi efektami i kostiumami zaprojektowanymi przez studentów Warszawskiej Szkoły Filmowej.

Dom opiera się na idei, że w domu nie można się bać. Został zaprojektowany, aby stworzyć środowisko, które popycha ludzi w ich obszary strachu i prowokuje ich do wyrażania swoich lęków bez zbytniego strachu.

Koncepcję tego domu opracowała artystka Stefanie Posavec. Praca powstała na wystawę „Dom strachu”, która odbyła się w Pawilonie X w Warszawie w 2008 roku.